seamen
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
seamen

Българският форум за моряци, бивши и бъдещи.

Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Keywords

Септември 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Календар Календар


You are not connected. Please login or register

Учебници,Материали,Публикации,Програми ...

3 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

pesho88



Предлагам в тази тема да си разменяме,който каквото има,който от каквото има нужда.Би било полезно Smile

2Учебници,Материали,Публикации,Програми ... Empty ... Пет Яну 25, 2013 7:11 pm

pesho88



На мен,за момента ми трябват 2 неща
1.Има една публикация "Crude Oil Tanker Basics" ако някой може да ми я прати на pdf файл би било прекрасно...
2.Малко помощ ако може от някой,който повече разбира от компютри.Инсталирах си тази програмка за тестове - Ces 4.1 - при инсталацията няма проблеми,всичко си върви идеално,до момента,в който влизам да си въвеждам данните.В полето birth date ми дава грешен формат каквото и да напиша като дата и така не мога да стартирам самият тест.Изтеглил съм програмата от различни сайтове,пратили са ми я различни хора,пробвал съм я на три компютъра и винаги се появява този проблем.А преди известно време,преди да си преинсталирам комп.,ми вървеше нормално.Ако някой има същия проблем и знае как да се справи моля да помогне Smile

Admin


Admin

pesho88 написа:На мен,за момента ми трябват 2 неща
1.Има една публикация "Crude Oil Tanker Basics" ако някой може да ми я прати на pdf файл би било прекрасно...
2.Малко помощ ако може от някой,който повече разбира от компютри.Инсталирах си тази програмка за тестове - Ces 4.1 - при инсталацията няма проблеми,всичко си върви идеално,до момента,в който влизам да си въвеждам данните.В полето birth date ми дава грешен формат каквото и да напиша като дата и така не мога да стартирам самият тест.Изтеглил съм програмата от различни сайтове,пратили са ми я различни хора,пробвал съм я на три компютъра и винаги се появява този проблем.А преди известно време,преди да си преинсталирам комп.,ми вървеше нормално.Ако някой има същия проблем и знае как да се справи моля да помогне Smile

Провери какъв framework имаш на компа може да е заради различните версии,ако порграмата изисква по стара версия а ти с по-нова няма да стане или обратното заради тази тъпотия се опитвах последният път да стартирам marlins test и чак след няколко часа успях да го оправя и то стана на магия.Като цяло като четох за framework на повечето места пишеше по-добре заеби програмата отколкото да се мъчиш

https://seamen.bulgarianforum.net

film4eto


Щедри Помощници

film4eto написа:
pesho88 написа:На мен,за момента ми трябват 2 неща
1.Има една публикация "Crude Oil Tanker Basics" ако някой може да ми я прати на pdf файл би било прекрасно...
2.Малко помощ ако може от някой,който повече разбира от компютри.Инсталирах си тази програмка за тестове - Ces 4.1 - при инсталацията няма проблеми,всичко си върви идеално,до момента,в който влизам да си въвеждам данните.В полето birth date ми дава грешен формат каквото и да напиша като дата и така не мога да стартирам самият тест.Изтеглил съм програмата от различни сайтове,пратили са ми я различни хора,пробвал съм я на три компютъра и винаги се появява този проблем.А преди известно време,преди да си преинсталирам комп.,ми вървеше нормално.Ако някой има същия проблем и знае как да се справи моля да помогне Smile



q skivai toq sait http://www.tc.gc.ca/publications/en/tp8129/pdf/hr/tp8129e.pdf

http://www.docbig.com/view.php?f=MTQyNDMwMA==

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите